Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kamera Sayım Sistemi

Kurumsal alanda sunulan ve en yenilikçi çözümler arasında bulunan Doratec Kişi Sayma Sistemleri ile siz de iş dünyasında son teknolojiden faydalanabilirsiniz. Doğru ölçümler yapabilmek, mağazanın verimliliğini artırmak için Doratec Kişi Sayma Sistemleri alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve market gibi iş alanlarında gelen ziyaretçileri doğru bir şekilde saymak ve tespit etmek için kullanılmaktadır. Pazarlama ve reklam için Kişi Sayım Sistemleri ile doğru çözümlemeler üretebilirsiniz.

  • Doratec Kişi Sayma Sistemleri ile mağazanızın açılış ve kapanış saatlerini düzenleyebilir, mağazada çalışan personellerin izin kullanacağı günleri ve saatleri belirlemek için Kişi Sayma Sistemlerini ideal şekilde kullanabilirsiniz.
  • Kişi Sayım Sistemlerinin sağladığı raporlar sayesinde sahip olduğunuz firmanın ya da mağazanın geleceğe yönelik yatırımlarını daha doğru ve verimli şekilde yapabilirsiniz.
  • Doratec Kişi Sayım Sistemlerini rakiplerinden ayıran en önemli özellik kullanıcılara özel tanımlanan abonelik modelleri ve kullandığı yüksek teknolojidir.
  • Doretec Kişi Sayma Sistemi %95'in üzerinde ki doğru sayım ile piyasada bulunan diğer cihazlardan ve rakiplerinden ayrılmaktadır.
  • Doretec Kişi Sayım Sistemleri sayesinde yaptığınız pazarlamanın ve reklamların ne kadar etkili olduğuna dair net bir sonuç alabilirsiniz.
  • Tüketicilere sunulan satış ve geri dönüşleri doğru veriler ile almak isteyen kurumsal müşterilerimiz Doretec Kişi Sayım Sistemlerini tercih etmekte. Ayrıca ileriye dönük yatırımlarınızı da bu doğrultuda planlayabilirsiniz.

 

Çözümlerimiz için lütfen arayınız.

0216 425 87 91 pbx